Silosy i składowanie paliwa

Zapoznaj się z naszą ofertą - silosy i składowanie paliwa

Przygotowaliśmy propozycję silosów i urządzeń wspomagających składowanie paliwa. Stworzyliśmy innowacyjne i zautomatyzowane urządzenia wykonujące pracę samodzielnie po wprowadzeniu oprogramowania i ustaleniu parametrów. Każdy projekt jest przemyślany pod kątem wydajności, wygody obsługi i skuteczności działania.

Automatyczne systemy do silosowania i wygarniania paliwa

Automatyczne systemy umożliwiają wygodne składowanie paliwa w silosach oraz łatwe wygarnianie. W ofercie znajdują się kompatybilne urządzenia, których konstrukcję i ostateczną budowę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Kontenery przystosowane są do przechowywania każdego rodzaju materiału opałowego. Szczelna i wytrzymała konstrukcja chroni paliwo przez niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

Wygarniacze

Oferta obejmuje duży wybór wygarniaczy do paliwa, które różnią się między sobą sposobem działania. Przeznaczone są do montażu na dnie silosów stalowych lub betonowych. Proponujemy między innymi wygarniacze z uchylnymi ramionami łamanymi, wyposaży w sprężysty układ pozwalający przechwytywanie paliwa i transportowanie go w stronę kotła. Wśród dostępnych modeli znajdują się także wygarniacze ukośne i poziome oraz wygarniacze z suwnicą chwytakową. Najazdowe i nienajazdowe wygarniacze podłogowe wyposażone w system hydrauliczny umożliwiają dokładne wygarnianie materiału z dna silosu, bez względu na rodzaj powierzchni i możliwe występujące w niej wady.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

×