Pozostałe produkty

Zapoznaj się z pozostałymi produktami

Jako producent kotłów automatycznych na różne rodzaje materiałów opałowych, tworzymy rozwiązania ułatwiające obsługę całego osprzętu grzewczego. Dlatego przygotowaliśmy ofertę akcesoriów i urządzeń, dzięki którym ogrzewanie obiektów o dużej kubaturze jest wygodne i bezpieczne, a ponadto generuje duże oszczędności czasu związanego z obsługą kotłów.

Zasilanie kotłów paliwem

Automatyczne zasilanie kotłów umożliwia samodzielne pobieranie materiału, co znacząco ułatwia użytkowanie, zapewnia stały poziom uzyskiwanej energii oraz ciągłą gotowość do pracy. Dlatego w naszej ofercie znajdują się urządzenia usprawniające ten proces. Proponujemy między innymi silosy  i urządzenia do składowania paliwa, w ty kontenery z ruchomą podłogą, wiele rodzajów wygarniaczy, a także systemy automatycznego silosowania i wygarniania paliwa. Niezbędnym elementem instalacji są również przenośniki do transferu paliwa – wykonane z wysokiej jakości materiałów pozwalających na przenoszenie paliwa suchego i mokrego.

Utrzymanie czystości w kotłowni

Modele dostępne w naszej ofercie można wyposażyć w system automatycznego czyszczenia kotłów, a także urządzenia usuwające popiół i sadzę oraz kontenery i skrzynie do składowania odpadów. Ślimaki i przenośniki do odprowadzania popiołu i sadzy zapewniają porządek w kotłowni, bez względu na to, czy działają metodą na mokro, czy sucho.

Filtry i odpylacze

Proponujemy również duży wybór produktów do obróbki spalin. Wśród nich znajdują się odpylacze multicyklonowe, elektrofiltr i filtry workowe, a także kominy o wolnostojącej, stalowej konstrukcji. Oferta obejmuje ekonomizery stanowiące wymienniki ciepła między spalinami a wodą.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

×