Wygarniacz hydrauliczny podłogowy najazdowy EPHC i nienajazdowy EPHnc

EPHC – wygarniacz hydrauliczny podłogowy najazdowy

Materiał jest wygarniany z przymocowanego silosu. Wygarniacz składa się z wielu przymocowanych do siebie modułów pokrywających całą powierzchnię posadzki silosu. Każdy moduł posiada stałą oraz ruchomą drabinkę poruszaną dźwignikiem hydraulicznym.

EPHC i nienajazdowy EPHnc

Urządzenie to jest wykorzystywane w przypadku paliw suchych lub mokrych o wysokiej granulometrii do 150x80x30 mm (kora, ...). Zostało ono zaprojektowane w taki sposób aby wyeliminować skutki wynikające z wad powierzchni silosu oraz aby uniknąć zablokowania przepływu paliwa.

Wygarniacz hydrauliczny podłogowy najazdowy EPHC i nienajazdowy EPHnc

Wygarniacz hydrauliczny

EPHnc – wygarniacz hydrauliczny podłogowy nienajazdowy

Materiał jest wygarniany bezpośrednio z silosu. Wygarniacz składa się z wielu przymocowanych do siebie modułów pokrywających całą powierzchnię posadzki silosu. Każdy moduł posiada stałą oraz ruchomą drabinkę poruszaną dźwignikiem hydraulicznym.

Taki system wygarniania umożliwia wjazd ciężarówek lub maszyn kołowych uzupełniających poziom paliwa po zatrzymaniu pracy wygarniacza.

Wygarniacz hydrauliczny podłogowy nienajazdowyEPHnc – wygarniacz hydrauliczny podłogowySystem wygarniania podłogowegoWygarniacz

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

×