Transfer paliwa

Zapoznaj się z naszymi metodami transferu paliwa

Oferta produktów do transferu paliwa między kotłem a miejscem przechowywania materiału opałowego obejmuje szereg rozwiązań, które dopasowywane są do indywidualnie do wielu czynników. Projektując urządzenia grzewcze, bierzemy pod uwagę rodzaj materiału opałowego, sposób i miejsc przechowywania, a także warunki przestrzenne pomieszczenia. Tworzone przez nas konstrukcje zapewniają maksymalne parametry wydajnościowe i wytrzymałościowe.

Przenośniki do transferu paliwa suchego i mokrego

Przenośniki pneumatyczne przystosowane są do transferu paliwa suchego o niskiej granulometrii. Wyposażone w zamykaną śluzę komorową umożliwiającą pracę w obiegu zamkniętym zapobiega wydostawaniu się pyłów na zewnątrz. Sterowane silnikiem reduktorowym przenośniki łańcuchowe sprawdzają się w przenoszeniu paliwa o wysokiej granulometrii. Praca na niskich obrotach wpływa na niskie koszty eksploatacji, zapewniając jednocześnie wydajność na wysokim poziomie. Do transferu paliwa suchego i mokrego o maksymalnej granulometrii przeznaczone są przenośniki ślimakowe. Uniwersalność zastosowania pozwala zamontować ten rodzaj przenośników do pieców na wiele rodzajów paliwa.

Wykonujemy również obudowy stosowane między silosem a podajnikiem, które pozwalają skuteczniej utrzymać czystość w kotłowni.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

×