Kooperacja

Wyroby w kooperacji wykonujemy na podstawie planów klienta opracowywanych i wdrażanych do produkcji przez nasze własne biuro technologiczne. W trakcie naszej dotychczasowej działalności wykonywaliśmy różnego rodzaju wyroby stalowe między innymi dla przemysłu stoczniowego, transportowego, ciepłowniczego, maszyn rolniczych na rynek krajowy i eksport. Wieloletnie doświadczenie w branży i zespół wykwalifikowanych pracowników pozwalają poszukiwać rozwiązań  o dopasowanych parametrach technicznych i optymalizujących koszty produkcji i obróbki. Posiadamy możliwości wykonania konstrukcji o wadze jednostkowej do 10 ton.

Park maszynowy

Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym umożliwiającym kształtowanie i obróbkę elementów stalowych. Wśród świadczonych usług znajdują się:

  • cięcie (wycinarka plazmowa CNC do gr. 20 mm, wycinarka gazowa CNC do gr. 200 mm, piły taśmowe cięcie max do fi 540 mm, nożyce gilotynowe NTA – gr. blachy 10 mm x 3000 mm),
  • formowanie (pracy krawędziowe o nacisku 220 ton, gięcie blachy gr. 8 mm x 3000 mm, walce do blach o gr. 10 mm x 2000 mm),
  • spawanie (półautomaty spawalnicze do 630 A – 30 szt.)
  • oczyszczanie powierzchni (śrutowanie/piaskowanie konstrukcji stalowych o długości maksymalnej 12 m, szerokości 3,5 m i wysokości 3 m, do klasy czystości powierzchni Sa 2,5),
  • malowanie metodą natryskową (konstrukcje stalowe o małych i dużych gabarytach do długości 12 m, szerokości 3,5 m, wysokości 3 m).

W miarę potrzeb klienta opisany powyżej zakres możliwości możemy dodatkowo rozszerzyć poprzez współpracę ze sprawdzonymi regionalnymi firmami w zakresie cynkowania ogniowego i galwanicznego, malowania proszkowego.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia możliwości współpracy.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

×