Usuwanie popiołu i sadzy

Zobacz nasze metody usuwania popiołu i sadzy

Oferujemy urządzenia składające się na system do usuwania popiołu i sadzy. Asortyment obejmuje wszystkie elementy niezbędne w końcowym etapie automatycznego oczyszczania kotłów. Kompatybilność podzespołów z kotłami na dowolny rodzaj paliwa oraz możliwość wykonania indywidualnego projektu konstrukcji ułatwia dopasowanie systemu do warunków przestrzennych pomieszczenia oraz wymagań stawianych przez naszych klientów.

Rodzaje przenośników

Oferujemy przenośniki łańcuchowe, przenośniki ślimakowe przeznaczone do usuwania popiołu i sadzy na sucho, a także przenośniki zgrzebłowe wypełnione wodą, umożliwiające oczyszczanie pieca z popiołu na mokro. Popiół odprowadzany przy pomocy automatycznych systemów trafia do specjalnych skrzyń i kontenerów.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

×