Obróbka spalin

Zobacz nasze metody obróbki spalin

Oferta urządzeń pomocniczych do kotłów obejmuje produkty do obróbki spalin odznaczające się dużą skutecznością odpylania zarówno w przypadku dużych, jak i małych cząsteczek. Stosowanie urządzeń filtrujących i kominów odprowadzających spaliny po obróbce ma na celu ochronę przed przedostawaniem się pyłów i spalin do powietrza kotłowni. Jednocześnie osadzanie się zanieczyszczeń na wybranych urządzeń chroni podzespoły systemów grzewczych i w zdecydowanym stopniu zmniejsza ich awaryjność.

Filtry

Oferujemy duży wybór filtrów o zróżnicowanych zasadach działania. Elektrofiltry jonizują pyły znajdujące się w gazach spalinowych. Poddawanie elektrody regularnym wibracjom prowadzi do strzepywania i eliminacji cząstek, których rozmiar uzależniony jest od siły pola. Wysoką skutecznością odpylania cieszą się filtry workowe, które zatrzymują cząstki pyłu w porach filtra. Wymagają regularnego oczyszczania. Asortyment obejmuje również odpylacze multicyklonowe usuwające pył ze spalin ze zwiększoną sprawnością i skutecznością, w szczególności w przypadku cząstek o małych średnicach. Multicyklony charakteryzują się dużą odpornością na erozję popiołową oraz trwałą i łatwo dostępną konstrukcją, co ma duże znaczenie dla sprawnego przeprowadzania prac konserwacyjnych.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

×