Ekonomizery

Ekonomizery to urządzenia mające za zadanie odzyskiwanie energii znajdującej się w gorących spalinach. Zastosowanie ekonomizerów pozwala na odzysk energii sięgającej nawet 40% z darmowego źródła, które w innym przypadku uleciałoby w całości przez przewód kominowy. Zakres naszych usług obejmuje wykonanie, montaż i uruchomienie ekonomizerów o parametrach dopasowanych do posiadanego modelu kotła.

Prosta konstrukcja

Konstrukcja ekonomizerów jest prosta, co umożliwia bezpieczną i bezproblemową obsługę, regulację i konserwację. Budowa produktu zawiera komorę osadczą zanieczyszczeń, wymiennik ciepła, włazy rewizyjne z pokrywami oraz króćce wodne i spalinowe. Oferowane ekonomizery przystosowane są do pracy z kotłami sterowanymi automatycznie. Wykonane z wysokiej jakości stali odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Intuicyjna i łatwa regulacja nie wymaga stałego udziału operatora.

Galeria Ekonomizerów:

EkonomizerEkonomizer widoczny od bokuEkonomizer czerwony

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

×