O firmie

Spółka Compte Fortech powstała w 2009 jako członek grupy kapitałowej Compte R - lidera w produkcji kotłów na biomasę na rynku europejskim. Oprócz zakładów w Polsce grupa posiada zakłady produkcyjne we Francji (Arlanc, Dore i Cestas) oraz na Białorusi (Gomel). Spółka handlowa Compte Fournier w Kanadzie reprezentuje grupę na terenie Ameryki Północnej.

W trakcie swojej ponad 100 letniej działalności w branży spółki z grupy Compte R wykonały łącznie ponad 1800 instalacji kotłów na biomasę na całym świecie.

Spółka Compte Fortech była certyfikowana w zakresie zgodności systemu zarządzania jakością z normą PN - EN ISO 9001 oraz zgodności zakładowej kontroli produkcji z normą dotyczącą produkcji konstrukcji stalowych EN 1090-2 w tym także z normą spawalniczą PN EN ISO 3834-2.

 

POLITYKA ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZNIA

 

Celem nadrzędnym Firmy COMPTE FOR - TECH Sp. z o.o. jest zdobycie zaufania naszych klientów. Znak i nazwa przedsiębiorstwa musi kojarzyć się z najwyższą jakością dostarczanych wyrobów i usług w zakresie produkcji, sprzedaży i serwisu kotłowni na biomasę oraz produkcji konstrukcji stalowych.

 

Mamy świadomość, że spełnienie wymagań jakościowych stawianych przez naszych klientów, a tym samym ich zadowolenia, jest podstawą zysków i rozwoju naszej firmy. Kierując się tymi kryteriami, przyjmujemy doskonalenie jakości naszych wyrobów i usług, jako jeden z priorytetów naszej działalności.

 

Zobowiązujemy się do ciągłego doskonalenia skuteczności systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO 9001:2015 oraz normą ISO 3834-2:2021 i PN-EN 1090-1+A1:2012.

 

Nasze myślenie o Kliencie, opiera się na ciągłym monitorowaniu jego wymagań, zapewnienia jemu bezpieczeństwa i komfortu.

 

Dążymy do tego poprzez stałe rozwijanie świadomości kadry pracowniczej, poprzez szkolenia, aby w sposób świadomy wpływała na jakość wytwarzanych wyrobów i świadczonych usług.

 

Zarząd firmy zapewnia środki i zasoby do realizacji przedsięwzięć wynikających z działania Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

compte compte compte

Pliki do pobrania:

Certyfikat PN-EN 9001 2015

Certyfikat PN-EN ISO 3834-2 2007

CERTYFIKAT PN-EN 1090

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

×