O firmie

Spółka Compte Fortech powstała w 2009 jako członek grupy kapitałowej Compte R - lidera w produkcji kotłów na biomasę na rynku europejskim. Oprócz zakładów w Polsce grupa posiada zakłady produkcyjne we Francji (Arlanc, Dore i Cestas) oraz na Białorusi (Gomel). Spółka handlowa Compte Fournier w Kanadzie reprezentuje grupę na terenie Ameryki Północnej.

W trakcie swojej ponad 100 letniej działalności w branży spółki z grupy Compte R wykonały łącznie ponad 1800 instalacji kotłów na biomasę na całym świecie.

Spółka Compte Fortech była certyfikowana w zakresie zgodności systemu zarządzania jakością z normą PN - EN ISO 9001 oraz zgodności zakładowej kontroli produkcji z normą dotyczącą produkcji konstrukcji stalowych EN 1090-2 w tym także z normą spawalniczą PN EN ISO 3834-2.

 

Pliki do pobrania:

CERTYFIKAT - PN-EN 1090-2

CERTYFIKAT - PN-EN ISO 3834-2

CERTYFIKAT - PN-EN ISO 9001

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

×